pedicure klasyczny

Monic Studio

Strona główna » Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny – odkryj nasz patent na piękne stopy!

Na naszych stopach spoczywa ciężar całego ciała. Niezależnie od pory roku powinniśmy zadbać o to, by były zdrowe i wyglądały estetycznie. W salonie kosmetycznym Monic Studio przywiązujemy dużą wagę do pielęgnacji stóp. Przynajmniej raz w miesiącu warto do nas przyjść na zabieg pedicure, poza tym raz w tygodniu zalecany jest peeling skóry stóp, a każdego dnia powinno się pamiętać o natłuszczaniu jej kremem.
Monic Studio wykonuje także pedicure leczniczy przeznaczony dla osób z problemami takimi jak odciski, nagniotki, modzele, wrastające paznokcie, rekonstrukcja uszkodzonego paznokcia.

W naszym salonie na Sadybie korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, m.in. z frezarki niemieckiej firmy Gerlach z natryskiem wodnym umożliwiającym maksymalny komfort i wydajną pracę. Korzystamy również z preparatów firm Gehwol i Guccio.

Niezwykle ważne jest dla nas przestrzeganie norm higieny – mogą być Państwo pewni, że wszystkie zabiegi u nas są stuprocentowo bezpieczne. Zapewniamy również sterylizację narzędzi w autoklawie medycznym. 

Pedicure klasyczny w Monic Studio

Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00

Logo Monic Studio