przekłucie uszu

Monic Studio

[wpseo_breadcrumb]

Przekłucie uszu

W ofercie Monic Studio z Sadyby znajduje się usługa przekłucia uszu. Podczas zabiegi przekłucia uszu najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Dlatego wszystkie nasze procedury i produkty przygotowujemy z uwzględnieniem aspektów medycznych.
Badania kliniczne potwierdziły, że przekłuwanie uszu i noszenie kolczyków są głównymi czynnikami zwiększającymi ryzyko rozwoju alergii na nikiel, którą dotknięte jest aż 20-30% kobiet na świecie.
Blomdahl Medical jest producentem kolczyków do przekłuwania uszu, nosa i pępka oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery.
Firma Blomdahl Medical, chcąc wyeliminować możliwość powstania alergii na nikiel, opracowała kolczyki do przekłuwania uszu, nosa i pępka, wykonane z przyjaznych skórze materiałów: plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu oraz czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium).
Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów, sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne. Tę metodę można stosować u dorosłych, jak również małych dzieci. U niemowląt zaleca się najwcześniej w okresie po pierwszej szczepionce, czyli ok. 3 miesiąca życia.
Stosujemy dwa pistolety jednocześnie, by zminimalizować ból i czas jego trwania.

Oferujemy też Państwu nowoczesny zabieg wykonywany pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji.
Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach z cyrkonią lub bez w złotych bądź srebrnych oprawach.

Zalety przekłucia uszu kolczykami Blomdahl

O to czym różnią się kolczyki Blomdahl od zwykłych kolczyków:

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon./ Śr./ Pt.: 9 -20 | Wt./ Czw.: 12 - 20.
Sob.: 9:00-15:00