Manicure klasyczny

Monic Studio

[wpseo_breadcrumb]

Manicure klasyczny – poczuj się jak dama !

Manicure klasyczny to propozycja dla Pań, które chcą poczuć się jak prawdziwe damy. Nie ma lepszej wizytówki kobiety niż zadbane dłonie i starannie pomalowane paznokcie. Czasami z powodu zwykłej nieuwagi bądź zaniedbania zapominamy o tym, czego efektem są zniszczone codzienną pracą, nieestetycznie wyglądające paznokcie.

Warto też pamiętać, że w przypadku koloru i kształtu paznokci również obowiązują różne mody i trendy. Najważniejsze jednak, by zawsze paznokcie były zadbane, ładne i zdrowe.

Dla paznokci cienkich, zniszczonych, z bruzdami, kruchych itp. jest nieodzowne zastosowanie IBX. Jest to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie, chroniony patentem. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Stosowanie zabiegów IBX nie uniemożliwia noszenia w dalszym ciągu żelu i hybrydy!

Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonaniu paznokci żelowych. Pracujemy na produktach i lakierach firm: Star Nails, Indigo, Vinylux i innych.

Poświęcamy również dużo uwagi zachowaniu zasad higieny i dezynfekcji, a wszystkie narzędzia są sterylizowane w naszym autoklawie medycznym.

Zapraszamy do Monic Studio na profesjonalną pielęgnację i zdobienie paznokci. Poza klasycznym manicure wykonujemy też manicure frezarkowy, hybrydowy i japoński.


CENNIK USŁUG

Złote paznokcie
Czerwone paznokcie
Intensywne paznokcie
Paznokcie na wyjątkową okazję
Piękne paznokcie

Manicure klasyczny w Monic Studio

https://youtu.be/3Y8_1q8-nR4

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 |
Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon./ Śr.: 10-20 | Pt.: 9 -20 | Wt./ Czw.: 12 – 20.
Sob.: 9:00-15:00