Depilacja i elektroliza

Monic Studio

[wpseo_breadcrumb]

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Jej dużą zaletą jest fakt, że włoski po takiej kuracji odrastają słabsze i w mniejszej ilości, gdyż usuwa się je razem z cebulką. Efekty depilacji woskiem utrzymują się średnio przez 3-4 tygodnie – zależnie m.in. od tego, w której fazie wzrostu włosa zabieg został wykonany oraz od indywidualnych uwarunkowań.
Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
brodawki, świeże rany i blizny, obrzęki, żylaki, podrażnienia skóry, świeża opalenizna.

Depilacja pastą cukrową Alexandria

Pozwala na profesjonalne, bezpieczne i skuteczne pozbycie się zbędnego owłosienia. Najistotniejszą zaletą depilacji pastą cukrową Alexandria jest usuwanie włosów zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu. Eliminuje to uszkodzenia (łamanie się włosów) niepotrzebny dyskomfort, podrażnienia skóry i wrastanie włosków pod skórę. Ten sposób depilacji pozwala na usuwanie włosów krótkich i ewidentnie osłabia ich wzrost. Temperatura pracy pasty to temperatura naszego ciała.
Pasta cukrowa jest idealna do depilacji twarzy i ciała, mężczyzn i kobiet. Nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzania takiej depilacji.
Pasta Alexandria to pierwszorzędny, najwyższej jakości produkt bez dodatku chemikaliów czy sztucznych wypełniaczy.

Elektroepilacja inaczej elektroliza

Polecamy Państwu elektroepilację (elektrolizę) jako wyjątkowo skuteczną metodę trwałego usuwania owłosienia. Szczególnie dotyczy to okolic twarzy – wąsik, broda, brwi, stanowi ona też wykończenie depilacji laserowej. Zabieg elektrolizy służy do usuwania zarówno włosów jasnych, jak i ciemnych oraz włosków różnej grubości.

Kuracja polega na wprowadzeniu w głąb mieszka włosowego cieniutkiej igły i wykorzystaniu niewielkiego impulsu elektrycznego. Wytwarzane wokół igiełki ciepło niszczy tkanki, które są odpowiedzialne za wzrost włosów.
Skuteczność elektrolizy przejawia się w tym, że po kolejnych zabiegach włosy odrastają coraz słabsze, aż całkiem zanikają.

W naszym salonie do zabiegów elektroepilacji wykorzystujemy sprzęt najnowszej generacji – Apilus xCell Pur.
Jego działanie oparte jest na ultraszybkiej częstotliwości 27 MHz, która prowadzi do precyzyjnego niszczenia komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Dzięki temu można też zredukować do minimum liczbę zabiegów niezbędnych do wyeliminowania niechcianego owłosienia. Nasz aparat daje również możliwość korzystania z różnych nowoczesnych i skutecznych technik elektroepilacji takich jak picoflash, multiplex, omniblend i multiblend.

Mogą być Państwo pewni, że w Monic Studio zapewnimy pełne bezpieczeństwo. Do zabiegów używamy jednorazowych, sterylnych igieł. Jeśli zdecydują się Państwo przyjść na bezpłatne konsultacje do naszego salonu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i szczegółowo opiszemy przebieg zabiegu.
W naszym salonie zabiegi elektrolizy wykonywane są przez odpowiednio przygotowaną i doświadczoną specjalistkę, która zajmowała się elektroepilacją w Kanadzie.

Zapewniamy pełen komfort i dyskrecję.


CENNIK USŁUG

Elektroepilacja w Monic Studio

Depilacja pastą cukrową w Monic Studio

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 |
Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon./ Śr. 10 – 20 | Wt./ Czw.: 12 – 20 | Pt.: 9 -20
Sob.: 9 – 15