Blog

3 zabiegi, które wysmuklą Twoją sylwetkę

Poszukiwania sposobu na uzyskanie wyszczuplonego i ujędrnionego ciała trwają od dawna. Na szczęście obecnie dostępnych jest kilka opcji, które mogą pomóc ludziom osiągnąć ich cele związane z wysmukleniem sylwetki. Trzy z tych zabiegów to endermologia, masaż ciała i masaż bańką chińską. Dzisiaj przyjrzyjmy się szczegółowo każdemu z nich. Dowiedz się, jakie połączenie zabiegów przyniesie najlepsze rezultaty.

Czytaj dalej

Na jakie zabiegi warto się zdecydować razem z przyjaciółką?

Zabieg upiększający wykonywany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym to doskonały sposób na spędzenie czasu, który przeznacza się na relaks oraz pielęgnację. Najpopularniejsze zabiegi na ciało oraz twarz pozwalają na poprawę wyglądu i sprawiają, że czujesz się pewniej w swoim ciele. Wpływają na zdrowie skóry poprzez redukcję zmarszczek i poprawę elastyczności. W gabinetach kosmetycznych stosuje się wysokiej jakości produkty oraz urządzenia, które są gwarancją uzyskania możliwie najlepszych efektów. W poniższym tekście podpowiadamy, jakie zabiegi możesz wybrać, by móc cieszyć się czasem spędzonym wspólnie z przyjaciółką.

Czytaj dalej

Jak pielęgnować paznokcie po hybrydzie?

Zadbane dłonie to wizytówka każdej eleganckiej kobiety, a piękne paznokcie są czymś, co przykuwa wzrok. Popularnym rozwiązaniem stały się tzw. hybrydy, czyli manicure wykonany przy użyciu lakieru hybrydowego utwardzanego w świetle UV lub UV LED – dzięki temu płytka paznokcia pokryta zostaje pięknym kolorem, który wyróżnia wyjątkowa trwałość, intensywność oraz odporność na ścieranie i powstawanie odprysków. Ogromny wybór lakierów hybrydowych oraz dedykowanych efektów pozwala na stworzenie modnej stylizacji paznokci na każdą okazję.

Czytaj dalej

Co wybrać: lifting czy przedłużanie rzęs?

Długie i gęste rzęsy potrafią nadać spojrzeniu zalotności i kobiecego uroku. Dobry tusz do rzęs odpowiednio podkreśla, podkręca i przyciemnia włoski, niestety nawet najlepsze kosmetyki trzeba nakładać każdego dnia, zmywać wieczorami i uważać, by nie uległy przypadkowemu rozmazaniu. Istnieją jednak alternatywne sposoby stylizacji rzęs, do których zalicza się lifting oraz przedłużanie w gabinecie kosmetycznym. Czy wiesz, że to właśnie dzięki nim możesz zaoszczędzić kilka cennych minut podczas wykonywania codziennego makijażu?

Czytaj dalej

Ile powinna trwać aplikacja rzęs?

Kosmetyczny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs polega na dokładnym doklejaniu do naturalnych rzęs syntetycznych włosków o odpowiedniej długości i grubości. Precyzyjność wykonania aplikacji zależy m.in. od umiejętności specjalistki, a także jakości zastosowanych przez nią materiałów. Celem zabiegu jest stworzenie pięknego wachlarza rzęs, którego wygląd będzie odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom klientki. Aplikacja rzęs w profesjonalnym salonie kosmetycznym to wygoda, oszczędność czasu oraz niesamowity efekt, niemożliwy do osiągnięcia przy pomocy nawet najlepszych kosmetyków do makijażu.

Czytaj dalej

Jak długo utrzymują się efekty elektroepilacji?

Zabieg elektroepilacji zwany jest również depilacją elektrolizą, która wykorzystuje impuls elektryczny przekazywany do mieszka włosowego za pomocą malutkiej elektrody. Jest więc to forma usuwania niechcianego owłosienia w sposób gwarantujący wyśmienite efekty niezależnie od fototypu skóry oraz koloru włosków. Ze względu na sposób wykonywania, wymaga on wyjątkowej precyzji i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. Zapraszamy do artykułu, w którym odpowiadamy na jedno z najczęściej zadawanych pytań, tj. jak długo utrzymują się efekty elektroepilacji?

Czytaj dalej