paznokcie żelowe

Monic Studio

Żel na Sadybie

Specjalnością naszego salonu jest wykorzystywanie żelu kosmetycznego do przedłużania i wzmacniania naturalnej płytki paznokcia. Produkt ten wyróżnia się wysoką wytrzymałością na zgięcia, uderzenia, czy odpryski, dzięki czemu możesz cieszyć się idealnymi paznokciami nawet do kilku tygodni! Różnica w czasie wynika przede wszystkim z dwóch czynników – indywidualnego tempa wzrostu paznokcia, a także codziennej pielęgnacji i dbałości. Po wykonaniu świeżego manicure żelowego zachęcamy m.in. do wykonywania codziennych obowiązków w rękawicach ochronnych.

O szczegółach konkretnego zabiegu, a także zaleceniach – poinformujemy Cię w trakcie wizyty.

Profesjonalne przedłużanie paznokci żelowych

Przedłużanie paznokci na szablonie umożliwia korygowanie owalu oraz nadawanie dowolnego kształtu. Oznacza to, że możesz mieć wymarzone paznokcie już po jednej wizycie w naszym salonie! Nasza ekipa zadba o to, aby efekt przerósł Twoje najśmielsze oczekiwania i sprawił, że wrócisz do nas z uśmiechem i chęcią na nowe wzory, czy metody zdobienia paznokci.

W naszej pracy wykorzystujemy uznane i sprawdzone żele oraz lakiery hybrydowe takich firm, jak:

  • Star Nails;
  • Indigo;
  • Victoria Vynn;
  • Vinylux;
  • Shellac.

Żelowe paznokcie polecamy szczególnie tym Klientom, którzy mają problem z zachowaniem zdrowych paznokci lub wykonują pracę uniemożliwiającą zapuszczenie naturalnej płytki. Wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Wykonujemy żel kolorowy, manicure hybrydowy lub french na płytce naturalnej, szablonie, a także tipsach. Mamy umiejętności i akcesoria umożliwiające nam wykonanie przeróżnych zdobień.

System IBX chroniący naturalne paznokcie

Nowością stosowaną w naszym salonie jest SYSTEM IBX, który w bezpieczny sposób chroni i wzmacnia płytkę – działając jak tarcza ochronna możliwa do wykonania pod każdą stylizacją żelową, akrylową, czy hybrydową. Funkcjonuje przede wszystkim jako system zabezpieczający i odbudowujący naturalne paznokcie.

Zabieg System IBX wnika do wnętrza płytki i wzmacnia paznokcie od środka – chroniąc je przed długotrwałym działaniem stylizacji.

Na tym polega rewolucja w przedłużaniu paznokci!

Przedłużanie żelowe w Monic Studio

Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00

Logo Monic Studio