Elektroliza - Elektroepilacja

Monic Studio

Strona główna » ELEKTROLIZA

Trwałe usuwanie owłosienia metodą elektroepilacji

W naszym salonie kosmetycznym Monic Studio w Warszawie wykonujemy elektroepilację, czyli zabieg mający na celu trwałe usunięcie włosów z pomocą sprzętu najnowszej generacji – Apilus xCell Pur. Metoda ta – zwana także elektrolizą – w branży beauty uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych! To ta technika, która przynosi doskonałe efekty, kiedy inne sposoby zawodzą.

Co istotne, dzięki elektroepilacji trwale usuniesz siwe włosy i pozbędziesz się zarostu z każdego miejsca na twarzy i ciele. To także doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na hirsutyzm. Elektroliza pozwala bowiem pozbyć się włosków każdego pochodzenia – także wywołanego skłonnościami genetycznymi, hormonalnymi, czy chorobowymi. Jesteś osobą transpłciową? Elektroliza pomoże Ci pozbyć się niechcianego owłosienia i odzyskać wewnętrzny komfort!

Dzięki zabiegowi elektroepilacji nadmierne owłosienie przestaje być problemem!

Elektroepilacja twarzy

Elektroepilacja twarzy obejmuje:

 • brodę;
 • wąsik;
 • baczki;
 • okolice brwi.

Zapewniamy, że ta metoda depilacji jest w pełni bezpieczna nawet w najdelikatniejszych miejscach.

Elektroepilacja ciała

Elektroepilację ciała można z powodzeniem wykonać w celu usunięcia zbędnego owłosienia z takich partii, jak:

 • bikini;
 • łydki, kolana i uda;
 • przedramiona i ramiona;
 • plecy.

Elektrolizą można usunąć każdy rodzaj włosów, niezależnie od grubości, czy koloru. To innowacyjna metoda depilacja także włosów siwych i grubych, których usunięcie innymi metodami może okazać się uciążliwe.

Na czym polega elektroepilacja?

Elektroepilacja polega na odpowiednim wprowadzeniu cienkiej igły w głąb mieszka włosowego, wykorzystując przy tym niewielki impuls elektryczny. Ciepło wytwarzające się wokół igły wywołuje zjawisko elektrokoagulacji i niszczy tkanki odpowiadające za wzrost włosa. Po każdym zabiegu włosy odrastają coraz słabsze, aż do ich całkowitego zniknięcia. Skuteczność elektroepilacji w dużej mierze zależy od doświadczenia specjalisty wykonującego zabieg i od jakości urządzenia.

W naszym salonie do zabiegów elektrolizy wykorzystujemy sprzęt najnowszej generacji – Apilus xCell Pur i Apilus Platinum. Działanie nowej technologii oparte jest na ultraszybkiej częstotliwości 27 MHz, która prowadzi do precyzyjnego niszczenia komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Dzięki temu można też zredukować do minimum liczbę zabiegów niezbędnych do usunięcia niechcianego owłosienia.

Nasze aparaty dają również możliwość korzystania z różnych nowoczesnych i skutecznych technik elektroepilacji, takich jak:

 • picoflash;
 • multiplex;
 • omniblend;
 • multiblend.

Do zabiegów używamy jednorazowych, sterylnych igieł.

Kto wykonuje elektrolizę?

Zabiegi elektrolizy wykonuje Pani Elżbieta, która specjalistyczny kurs ukończyła w Montrealu i pracowała tam przez prawie 20 lat.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację do naszego salonu, w trakcie której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i szczegółowo opiszemy przebieg elektrolizy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Elektroepilacja - elektroliza w Monic Studio

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00

Logo Monic Studio