o salonie

Monic Studio

Strona główna » O salonie

Informacje o salonie Monic Studio

Salon kosmetyczny Monic Studio z Sadyby działa od wielu lat i wyrobił sobie renomę miejsca, do którego klienci powracają z przyjemnością i przekonaniem o wysokiej jakości wykonywanych zabiegów i usług.

W miłej atmosferze i nowoczesnym wnętrzu oferujemy naszym klientom tradycyjne zabiegi kosmetyczne uwzględniające nowoczesne trendy i najnowsze technologie w pielęgnacji twarzy i ciała. Zabiegi elektrolizy zwane także elektroepilacją są jedyną w pełni skuteczną metodą permanentnego usuwania owłosienia.

Wykonujemy zabiegi endermologii, czyli masaż podciśnieniowy, który działając na tkankę łączną skóry, efektywnie redukuje cellulit.

Przeprowadzamy zabiegi upiększające, nakładamy hennę, przedłużamy rzęsy i stylizujemy paznokcie przedłużając je żelem.

Zatrudniamy dyplomowanych specjalistów z różnych dziedzin kosmetologii, gwarantujących wysoką jakość wykonywanych zabiegów. Przywiązujemy szczególną wagę do higieny, a narzędzia poddajemy sterylizacji w naszym autoklawie medycznym.

Salon Monic Studio jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, a zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem sprawdzonych preparatów renomowanych producentów. 

Film o naszym salonie

Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00

Logo Monic Studio