pedicure leczniczy

Monic Studio

Pedicure kosmetyczny i leczniczy

Pedicure kosmetyczny: obejmuje takie zabiegi jak usunięcie starego lakieru oraz skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci. Usuwamy również zgrubiały naskórek z pięt. Pedicure kończy się masażem stóp oraz ewentualnym pokryciem paznokci lakierem.

Pedicure leczniczy: w jego zakres wchodzą te same zabiegi co w pedicure kosmetycznym plus usunięcie modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Nasi specjaliści wykonują korektę wrastających paznokci i rekonstrukcję płytki paznokciowej. Zajmujemy się również pękającymi piętami.

Warto przyjść na zabieg pedicure o każdej porze roku, nie tylko latem, gdy nasze stopy są widoczne. Zalecane jest wykonywanie pedicure raz w miesiącu, raz w tygodniu peelingu, a każdego dnia warto dbać o odpowiednie natłuszczenie skóry stóp. Dzięki tym zabiegom stopy będą piękne i zadbane.

W naszym salonie kosmetycznym używamy najwyższej klasy frezarki niemieckiej firmy Gerlach wyposażonej w natrysk wodny pozwalający na maksymalny komfort i wydajną pracę. Korzystamy również z preparatów firm Gehwol i Guccio. Dbamy o rygorystyczne przestrzeganie norm higieny. Wszystkie narzędzia w salonie są sterylizowane w autoklawie medycznym na miejscu. 

Pedicure leczniczy w Monic Studio

Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00