personel

Monic Studio

Strona główna » PERSONEL

Poznaj nas!

Atutem naszego personelu jest wieloletnie doświadczenie pozwalające świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że dzięki bogatej ofercie zabiegów kosmetycznych oraz profesjonalnej i miłej obsłudze zaznają Państwo relaksu i odprężenia w naszym Studio. 

Elżbieta Zapalska

Elżbieta Zapalska głównie wykonuje zabiegi elektrolizy.
W 1992 r. uzyskała dyplom wydany przez Ministerstwo Edukacji w Kanadzie i tam zdobyła dwudziestoletnie doświadczenie w elektroepilacji.

“Lubię to, co robię i czerpię z mojej pracy ogromną satysfakcję. Nieustannie podnoszę kwalifikacje moje i mojego personelu w dziedzinie kosmetyki, higieny, kontaktów z klientami, profesjonalnej obsługi, bo nie ma nic przyjemniejszego jak widzieć po zabiegu zadowolone klientki.”

Magdalena Stefaniuk

Zajmuje się zabiegami elektrolizy. W styczniu 2017 r. ukończyła specjalistyczny kurs elektrolizy.

Uzyskując doświadczenie w tej dziedzinie, zdobyła już liczną rzeszę zadowolonych klientek. Wykonuje również przedłużanie rzęs 2D-8D, manicure klasyczny, frezarkowy, hybrydowy oraz pedicure leczniczy.

Natalia Komar

Jej specjalnością jest przedłużanie paznokci metodą żelową oraz pedicure leczniczy.
Wykonuje również manicure i pedicure klasyczny i frezarkowy oraz hybrydę.

Monika Fluksik

Jest wykwalifikowaną kosmetyczką i od wielu lat pracuje w zawodzie. Z wielką pasją pomaga klientom upiększyć ich ciało i twarz za pomocą profesjonalnych zabiegów , zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit poprzez zabiegi endermologii LPG. Wykonuje również masaże ajurwedyjske, lomi lomi nui, gorącymi kamieniami, bańką chińską i inne.

Film o naszym salonie

Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00

Logo Monic Studio