Jak podkreślić oczy przy pomocy henny?

Każda kobieta marzy o pięknej i wyrazistej oprawie oczu; zdrowej skórze oraz gęstych, błyszczących włosach. Niestety, nie każda z pań jest obdarzona wyjątkową urodą, a w dodatku z wiekiem skóra się starzeje. Na pomoc przychodzą kosmetyki i zabiegi, które poprawiają wygląd cery, nadając jej wyrazistości i blasku. Zmarszczki na twarzy niepokoją, szczególnie te, które mamy wokół oczu. Dlatego trzeba bezwzględnie zadbać o ich zatuszowanie, a naszej oprawie nadać wyjątkowy wygląd.

Zadbane rzęsy i brwi zmieniają oprawę oczu, podkreślają spojrzenie, i sprawiają, że rysy stają się bardziej wyraźne. Stosując zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne, zdecydowanie zatuszujemy niezbyt atrakcyjny wygląd. Wyrazistości dodaje znana nam henna. Występuje w wielu odcieniach, więc z powodzeniem dobierzemy odpowiedni zarówno do rzęs, jak i brwi. Dobierając kolor, kierujmy się naszym typem urody, czyli kolorem oczu i włosów oraz odcieniem skóry. Warto zasięgnąć opinii w Monic Studio, ponieważ źle dobrany odcień pigmentu, nie tylko nie pomoże, ale może nam zaszkodzić.

Jak wykonać hennę?

Zabieg farbowania rzęs i brwi powinien wykonać profesjonalny gabinet, z tego względu, że przeprowadzamy go w okolicy oczu. Możemy przez nieuwagę zaszkodzić naszym gałkom. Nie warto ryzykować. Brwi są oczywiście bardzo ważne, bo pomagają twarzy stać się bardziej symetryczną, ale nie mając umiejętności, lepiej zdać się na fachowca wykonującego hennę w swoim salonie. Zyskujemy przede wszystkim pewność, że wyglądać będziemy doskonale. Zyskamy na wizerunku, staniemy się atrakcyjne, bo nasze oczy zostaną podkreślone. To, co najważniejsze, zabieg zostanie wykonany bezpiecznie, a o to przede wszystkim nam chodzi. Uwielbiamy nowe techniki, które pomagają nam stać się piękniejszą, podkreślając nasze cechy, nadając charakter i osobowość. Salon urody dysponuje naturalnymi produktami, więc henna jest bezpieczna dla zdrowia. Zanim kosmetyczka wykona zabieg, musi przygotować skórę twarzy, a dopiero wówczas nakłada hennę.