W czym tkwi sekret popularności manicure hybrydowego?

Manicure hybrydowy to w ostatnich latach jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Z czego dokładnie wynika jego popularność i dlaczego warto się na niego zdecydować?

Piękne paznokcie na długi czas

Hybryda to metoda polegająca na utwardzaniu warstw lakieru dzięki lampie UV albo UV LED. W praktyce sprawia to, że efekt utrzymuje się naprawdę długo, średnio 2-3 tygodnie. Korzyści z tego są oczywiste – można cieszyć się z pięknych i zadbanych dłońmi przez naprawdę długi czas, bez konieczności częstego ponawiania zabiegów pielęgnacyjnych. Manicure hybrydowy przy odpowiednim wykonaniu nie doprowadza także do zniszczenia płytki paznokcia, dzięki czemu metodę tę można stosować wielokrotnie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Większość kobiet doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak angażujące jest dbanie o paznokcie. Jednak dzięki temu, że efekt hybrydy utrzymuje się tak długo, na co dzień oszczędza się sporo czasu. Oszczędność czasu to również więcej pieniędzy w portfelu i to nawet wtedy, gdy zabieg co jakiś czas powtarza się w wyspecjalizowanym gabinecie.

Niecodzienne stylizacje

Manicure hybrydowy pozwala dodatkowo na wykonanie niemalże dowolnej stylizacji na paznokciach. W ostatnim czasie coraz więcej kobiet decyduje się właśnie na bardziej finezyjne kolory oraz detale wykończeniowe, które sprawiają, że również na co dzień można prezentować się naprawdę wyjątkowo.

Oczywiście dobór takiej stylizacji powinien być dobrze przemyślany. Doradza się, aby manicure hybrydowy był na tyle uniwersalny, aby dobrze pasował do codziennego wyglądu. Jeśli więc kobieta pracuje w biurze, bardziej adekwatne będą zachowawcze kolory i detale wykończeniowe. Jeśli jednak nie obowiązuje ją dress code, wówczas właściwie nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o barwy i zdobienia hybryd.

Jak widać sekretów popularności manicure hybrydowego jest wiele, przy czym chodzi tu przede wszystkim o wyjątkowo piękny efekt, który gwarantują i to na naprawdę długi czas. Jeśli i Ty chcesz wykonać taki zabieg na swoich dłoniach, koniecznie odwiedź nasz salon kosmetyczny w Warszawie. Pracujemy tylko na najwyżej jakości produktach, by zapewniać Klientkom spektakularne efekty.