paznokcie żelowe

Monic Studio

Przedłużanie paznokci żelem

Przedłużanie paznokci żelem to nasza specjalność. W naszym salonie na Sadybie dbamy o wzmocnienie, przedłużenie płytki lub skorygowanie kształtu paznokcia wykonujemy metodą żelową na szablonie. Pracujemy na uznanych i sprawdzonych żelach i lakierach firm Star Nails, Indigo, Victoria Vynn, Vinylux, Shellac. Ta metoda przeznaczona jest dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji. Wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Wykonujemy żel kolor lub french na płytce naturalnej, szablonie lub tipsach oraz zdobienia wg życzenia klienta. Paznokcie przedłużone żelem można zdobić przy pomocy  manicure hybrydowego.

Nowością stosowaną w naszym salonie jest SYSTEM IBX, który CHRONI TWOJE PAZNOKCIE i działa jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową, ponieważ WZMACNIA PAZNOKCIE – funkcjonuje jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie.

Zabieg robi się zawsze przed nałożeniem stylizacji, dzięki czemu produkt nie zostaje na płytce, ale WNIKA DO JEJ WNĘTRZA, wzmacniając paznokcie OD ŚRODKA i chroniąc je przed szkodliwym działaniem stylizacji. 

Na tym polega rewolucja w przedłużaniu paznokci!

Przedłużanie żelowe w Monic Studio

Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00