przedłużanie rzęs

Monic Studio

Strona główna » Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs różnymi metodami

Zachęcamy do przedłużania rzęs w naszym salonie mieszczącym się na Sadybie – wykonujemy zabiegi upiększające oprawę oczu z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Nasze wykwalifikowane kosmetyczki zapewnią Ci sprawne i precyzyjne wykonanie doczepiania rzęs różnymi metodami – dobieranymi indywidualnie do owalu twarzy, jej symetrii, karnacji, a nawet koloru tęczówki.

Cenimy sobie dbałość o naturalne piękno naszych Klientek, dlatego każdorazowo staramy się ustalić idealną technikę stylizacji rzęs dobraną do urody i gustu.

Wykonujemy różne techniki przedłużania rzęs, takie jak:

  • stylizacja 1:1 polegająca na przymocowaniu jednego włoska obcego do każdej rzęsy naturalnej;
  • stylizacja 2D-8D polegająca na przyklejeniu 2 i więcej włosków syntetycznych do jednej rzęsy naturalnej.

Druga metoda różni się względem indywidualnych preferencji Klientki – możemy wykonać zarówno standardową stylizację rzęs wykorzystującą te samą metodę na całej linii, jak i mieszać różne techniki. Do najnaturalniejszych metod należy zdecydowanie technika zmienna, która jak najtrafniej imituje naturalny wzrost rzęs – jedynie je pogrubiając i wydłużając. W pełni wykonana stylizacja oprawy oczu łączy się z wykonaniem regulacji i henny brwi dodatkowo podkreślającej piękne spojrzenie naszych Klientek.

Którą metodę przedłużania rzęs wybrać?

To bardzo indywidualne zagadnienie, na które wpływ ma wiele złożonych czynników – przede wszystkim należy zastanowić się, czy codzienny makijaż jest normą i czy ciężko nam się z nim rozstać. Dlaczego? W przypadku Pań o bardzo delikatnej urodzie, która w dodatku nie jest podkreślana codziennym makijażem – objętościowa stylizacja rzęs może okazać się zbyt intensywna. W takiej sytuacji polecamy skorzystać z naturalnego przedłużania rzęs dającego efekt mascary.

Dla Pań o ciemniejszym typie urody, w dodatku lubiących się w mocnym makijażu – zdecydowanie polecamy metody przedłużania rzęs 2D-8D, które nie tylko pięknie podkreślą rysy twarzy, ale także nadadzą charakternego i uwodzicielskiego spojrzenia!

Nasza rzęsy są lekkie, elastyczne i miękkie, dzięki czemu ich noszenie jest przyjemne i nieodczuwalne!

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 w Monic Studio

Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00

Logo Monic Studio