Endermologia

Monic Studio

Strona główna » Endermologia

Endermologia LPG – podejmij skuteczną walkę z cellulitem

Endermologia na Sadybie w Monic Studio jest zabiegiem polecanym osobom chcącym rozpocząć walkę z cellulitem, Jest najbardziej skuteczną metodą w zwalczaniu cellulitu, wyszczuplaniu, modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki. Została zaprezentowana przez firmę LPG w 1986 r. i do dziś cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie. Endermologia jest jedynym naturalnym i nieinwazyjnym zabiegiem oddziałującym na lokalne otłuszczenia oporne na dietę i gimnastykę.
Metoda Endermologie jest tylko jedna, chroniona patentem, a najnowsza technika opracowana przez specjalistów LPG to „Lipomassage”. Technika wykonania zabiegu opiera się na unikalnym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Zadaniem takiego masażu jest pobudzenie nieaktywnych komórek tkanki tłuszczowej i zmuszenie ich do uwolnienia zaległego tłuszczu. Ponadto następuje ogólna stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie zatrzymywania wody w organizmie i pobudzenie syntezy kolagenu. W efekcie uzyskujemy ewidentne zmniejszenie cellulitu, skóra sprawia wrażenie gładkiej i jędrnej.
W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, gwarantujący optymalną moc zabiegu i dający możliwość wykonywania płynnych manewrów.

Zabiegi z zakresu endermologii

Zabiegi wykonywane są w serii
Aby uzyskać najlepsze rezultaty proponowanych jest od 6 do 15 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. W zależności od problemu zabieg trwa od 20 do 35 minut.
Endermologia Lipomassage w połączeniu ze zdrowym trybem życia stymuluje uwalnianie opornego tłuszczu dokładnie z tych miejsc, z których potrzeba – bez zabiegów chirurgicznych i bólu.

Program: Piękna mama
Lipomasage to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą szybko powrócić do swoich kształtów sprzed okresu ciąży.

Program: Dla mężczyzn
Endermologia LPG to również idealna propozycja dla Panów. Wysoko efektywny zabieg w redukcji lokalnych otłuszczeń na brzuchu i plecach.

Endermologia Lpg w Monic Studio

Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00

Logo Monic Studio