gplus

Żel - Monic Studio | Salon kosmetyczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Manicure - pediciure
żel

Przedłużanie paznokci metodą żelową


To nasza specjalność. Wzmocnienie, przedłużenie płytki lub skorygowanie kształtu paznokcia wykonujemy metodą żelową na szablonie lub tipsie. Pracujemy na uznanych i sprawdzonych żelach i lakierach firm StarNails , ReniNail, Nail tek, Creative, OPI. Ta metoda przeznaczona jest dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji. Wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt. Wykonujemy żel kolor lub french na płytce naturalnej, szablonie lub tipsach oraz zdobienia wg życzenia klienta. Pracujemy na uznanych i sprawdzonych żelach firmy CREATIVE - CND BRISA GEL. Polecamy również nasze inne zabiegi takie jak manicure klasyczny oraz manicure hybrydowy.
Super nowością jest SYSTEM IBX, który CHRONI TWOJE PAZNOKCIE  - działa jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową i WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE - funkcjonuje jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie.
Zabieg robi się zawsze przed nałożeniem stylizacji - produkt nie zostaje na płytce, ale WNIKA DO JEJ WNĘTRZA, wzmaniając paznokcie OD ŚRODKA i chroniąc je przed szkodliwym działaniem stylizacji !!!
Na tym polega rewolucja !
 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry