gplus

Przekłucie uszu - Monic Studio | Salon kosmetyczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Kosmetyka twarzy
uszy
Najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Dlatego też, wszystkie nasze procedury i produkty przygotowujemy z uwzględnieniem aspektów medycznych.
Badania kliniczne potwierdziły, że przekłuwanie uszu i noszenie kolczyków są głównymi czynnikami zwiększającymi ryzyko rozwoju alergii na nikiel, którą dotknięte jest aż 20-30% kobiet na świecie.
Blomdahl Medical jest producentem kolczyków do przekłuwania uszu, nosa i pępka oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery.
Firma Blomdahl Medical, chcąc wyeliminować możliwość powstania alergii na nikiel, opracowała kolczyki do przekłuwania uszu, nosa i pępka, wykonane z przyjaznych skórze materiałów: plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu oraz czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium).
Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów, sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne. Tę metodę można stosować u dorosłych, jak również małych dzieci. U niemowląt zaleca się najwcześniej w okresie po pierwszej szczepionce, czyli ok. 3 miesiąca życia.
Stosujemy dwa pistolety jednocześnie by zminimalizować ból i czas jego trwania.

Oferujemy też Państwu nowoczesny zabieg wykonywany pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji.
Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach z cyrkonią lub bez w złotych bądź srebrnych oprawach.
Bardzo popularne są hipoalergiczne kolczyki marki Blomdahl.

O to czym różnią się kolczyki Blomdahl od zwykłych kolczyków:
  • Wykonane są z przyjaznych dla skóry materiałów (plastik medyczny, czysty tytan medyczny), dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia alergii
  • Są małe i lekkie - kolczyki z plastiku medycznego ważą zaledwie 1/5 tego co kolczyki ze stali nierdzewnej - nie obciążają świeżej rany po przekłuciu
  • Zatyczka (motylek) znajduje się na samym końcu trzpienia kolczyka, dzięki czemu powietrze ma ułatwiony dostęp do rany po przekłuciu, która szybciej się goi
  • Plastikowa zatyczka (motylek) zabezpiecza skórę za uchem przed skaleczeniem przez końcówkę kolczyka
  • Kolczyki do przekłuwania uszu są grubsze niż normalne kolczyki, dzięki temu zmieniając biżuterię po okresie gojenia, nie uszkodzimy przekłutego otworu w uchu
  • Kolczyki Blomdahl dostępne są w dwóch różnych długościach, dzięki czemu można dopasować je do grubości płatka ucha i uniknąć bolesnego "wrastania" kolczyka w ucho.
 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry