facebook
Przejdź do treści

Menu główne:

O nas
personel
Personel

Poznaj nas!


Atutem naszego personelu jest wieloletnie doświadczenie pozwalające świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że dzięki bogatej ofercie zabiegów kosmetycznych oraz profesjonalnej i miłej obsłudze zaznają Państwo relaksu i odprężenia w naszym Studio.

Elżbieta Zapalska


monicstudio
Elżbieta Zapalska głównie wykonuje zabiegi elektrolizy.

W 1992 r. uzyskała dyplom wydany przez Ministerstwo Edukacji w Kanadzie i tam zdobyła dwudziestoletnie doświadczenie w elektrolizie.
Lubię to, co robię i czerpię z mojej pracy ogromną satysfakcję. Nieustannie podnoszę kwalifikacje moje i mojego personelu w dziedzinie kosmetyki, higieny, kontaktów z klientami, profesjonalnej obsługi, bo nie ma nic przyjemniejszego jak widzieć po zabiegu zadowolone klientki.

Magdalena Stefaniuk


Zajmuje się zabiegami elektrolizy.
W styczniu 2017 r. ukończyła specjalistyczny kurs elektrolizy.
Uzyskując doświadczenie w tej dziedzinie, zdobyła już liczną rzeszę zadowolonych klientek. Wykonuje również przedłużanie rzęs 2D-8D, manicure, hybrydę, żel oraz pedicure.

Monika Sendecka

Jej specjalnością jest przedłużanie paznokci metodą żelową oraz pedicure leczniczy.
Wykonuje również manicure i pedricure klasyczny oraz hybrydę.

Monika Fluksik

Jest wykwalifikowaną kosmetyczką i od wielu lat pracuje w zawodzie. Z wielką pasją pomaga klientom upiększyć ich ciało i twarz za pomocą profesjonalnych zabiegów na twarz np. Thalgo, DermaQuest, czy zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit poprzez zabiegi endermologii LPG. Wykonuje również masaże ajurwedyjske, lomi lomi nui, gorącymi kamieniami, bańką chińską i inne.

Serdecznie zapraszamy.
 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry