gplus

Pedicure leczniczy - Monic Studio | Salon kosmetyczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Manicure - pediciure
pediciure

Pedicure kosmetyczny i leczniczy


Pedicure kosmetyczny:  obejmuje takie zabiegi jak usunięcie starego lakieru oraz skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci. Usuwamy również zgrubiały naskórek z pięt. Pedicure kończy się masażem stóp oraz ewentualnym pokryciem paznokci lakierem.

Pedicure leczniczy:  w jego zakres wchodzą te same zabiegi co w pedicure kosmetycznym plus usunięcie modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Nasi specjaliści wykonują korektę wrastających paznokci i rekonstrukcję płytki paznokciowej. Zajmujemy się również pękającymi piętami.

Warto przyjść na zabieg pedicure o każdej porze roku, nie tylko latem, gdy nasze stopy są widoczne. Zalecane jest wykonywanie pedicure raz w miesiącu, raz w tygodniu peelingu, a każdego dnia warto dbać o odpowiednie natłuszczenie skóry stóp. Dzięki tym zabiegom stopy będą piękne i zadbane.

W naszym salonie kosmetycznym używamy najwyższej klasy frezarki niemieckiej firmy Gerlach wyposażonej w natrysk wodny pozwalający na maksymalny komfort i wydajną pracę. Korzystamy również z preparatów firm Gehwol i Guccio. Dbamy o rygorystyczne przestrzeganie norm higieny. Wszystkie narzędzia w salonie są sterylizowane w autoklawie medycznym na miejscu.
 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry