gplus

Pedicure klasyczny - Monic Studio | Salon kosmetyczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Manicure - pediciure
pediciure klasyczny

Pedicure klasyczny – odkryj nasz patent na piękne stopy!


Na naszych stopach spoczywa ciężar całego ciała. Niezależnie od pory roku powinniśmy zadbać o to, by były zdrowe i wyglądały estetycznie. W salonie kosmetycznym Monic Studio przywiązujemy dużą wagę do pielęgnacji stóp. Przynajmniej raz w miesiącu warto do nas przyjść na zabieg pedicure, poza tym raz w tygodniu zalecany jest peeling skóry stóp, a każdego dnia powinno się pamiętać o natłuszczaniu jej kremem.
Monic Studio wykonuje także pedicure leczniczy przeznaczony dla osób z problemami takimi jak odciski, nagniotki, modzele, wrastajace paznokcie, rekonstrukcja uszkodzonego paznokcia.

W naszym salonie na Sadybie korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, m.in. z frezarki niemieckiej firmy Gerlach z natryskiem wodnym umożliwiającym maksymalny komfort i wydajną pracę. Korzystamy również z preparatów firm Gehwol i Guccio.

Niezwykle ważne jest dla nas przestrzeganie norm higieny – mogą być Państwo pewni, że wszystkie zabiegi u nas są stuprocentowo bezpieczne. Zapewniamy również sterylizację narzędzi w autoklawie medycznym.
 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry