Przejdź do treści

Menu główne:

O nas

Depilacja woskiem - Manicure hybrydowy – O nas


Salon Kosmetyczny Monic Studio działa już od wielu lat i wyrobił sobie renomę miejsca, do którego klienci powracają z przyjemnością i przekonaniem o wysokiej jakości naszych zabiegów i usług.


W miłej atmosferze i nowoczesnym wnętrzu oferujemy naszym klientom tradycyjne zabiegi kosmetyczne uwzględniające nowoczesne trendy i najnowsze technologie w pielęgnacji twarzy i ciała. Zabiegi elektrolizy zwane także elektroepilacją, są jedyną w pełni skuteczną metodą permanentnego usuwania owłosienia.


Wykonujemy zabiegi endermologii, czyli masaż podciśnieniowy, który działając na tkankę łączną skóry, efektywnie redukuje cellulit.


Przeprowadzamy zabiegi upiększające, nakładamy hennę, przedłużamy rzęsy i przedłużamy paznokcie.


Zatrudniamy dyplomowanych specjalistów z różnych dziedzin kosmetologii, gwarantujących wysoką jakość wykonywanych zabiegów. Przywiązujemy szczególną wagę do higieny, a narzędzia poddajemy sterylizacji w naszym autoklawie medycznym.


Salon Monic Studio jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, a zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem sprawdzonych preparatów renomowanych producentów.

 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry