Maniciure klasyczny - Monic Studio | Salon kosmetyczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Manicure - pediciure
klasyczny

Manicure klasyczny – poczuj się jak dama !


Manicure klasyczny to propozycja dla Pań, które chcą poczuć się jak prawdziwe damy. Nie ma lepszej wizytówki kobiety niż zadbane dłonie i starannie pomalowane paznokcie. Czasami z powodu zwykłej nieuwagi bądź zaniedbania zapominamy o tym, czego efektem są zniszczone codzienną pracą, nieestetycznie wyglądające paznokcie.
Warto też pamiętać, że w przypadku koloru i kształtu paznokci również obowiązują różne mody i trendy. Najważniejsze jednak, by zawsze paznokcie były zadbane, ładne i zdrowe.

Dla paznokci cienkich, zniszczonych, z bruzdami, kruchych itp. jest nieodzowne zastosowanie IBX. Jest to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie, chroniony patentem. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.
Stosowanie zabiegów IBX nie uniemożliwia noszenia w dalszym ciągu żelu i hybrydy!
Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonaniu paznokci żelowych. Pracujemy na kosmetykach firm: nail tek, creative, gehwol. Dostępne są u nas najnowsze kolekcje lakierów firm: OPI, INDIGO, Creative i innych.
Poświęcamy również dużo uwagi zachowaniu zasad higieny i dezynfekcji, a wszystkie narzędzia są sterylizowane w naszym autoklawie medycznym.

Zapraszamy do Monic Studio na profesjonalną pielęgnację i zdobienie paznokci. Poza klasycznym manicure wykonujemy też manicure hybrydowy i japoński.
 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry