Endermologia - Monic Studio | Salon kosmetyczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Kosmetyka ciała
endermologia

Endermologia LPG – podejmij skuteczną walkę z cellulitem


Endermologia jest najbardziej skuteczną metodą w zwalczaniu cellulitu, wyszczuplaniu, modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki. Została zaprezentowana przez firmę LPG w 1986 r. i do dziś cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem na całym świecie. Endermologia jest jedynym naturalnym i nieinwazyjnym zabiegiem oddziałującym na lokalne otłuszczenia oporne na dietę i gimnastykę.
Metoda Endermologie jest tylko jedna, chroniona patentem, a najnowsza technika opracowana przez specjalistów LPG to „Lipomassage”. Technika wykonania zabiegu opiera się na unikalnym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu.
W zależności od programu, proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Zadaniem takiego masażu jest pobudzenie nieaktywnych komórek tkanki tłuszczowej i zmuszenie ich do uwolnienia zaległego tłuszczu. Ponadto następuje ogólna stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie zatrzymywania wody w organizmie i pobudzenie syntezy kolagenu.
Uzyskujemy ewidentne zmniejszenie cellulitu, skóra sprawia wrażenie gładkiej i jędrnej.
W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, gwarantując optymalną moc zabiegu i dając możliwość wykonywania płynnych manewrów.
Zabiegi wykonywane są w serii.
Aby uzyskać najlepsze rezultaty proponowanych jest od 6 do 15 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. W zależności od problemu zabieg trwa od 20 do 35 minut.
Lipomassage w połączeniu ze zdrowym trybem życia stymuluje uwalnianie opornego tłuszczu dokładnie z tych miejsc z których potrzeba - bez zabiegów chirurgicznych i bólu.

Program: Piękna mama
Lipomasage to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą szybko powrócić do swoich kształtów sprzed okresu ciąży.

Program: Dla mężczyzn
Lipomasage to również idealna propozycja dla Panów. Wysoko efektywny zabieg w redukcji lokalnych otłuszczeń na brzuchu i plecach.

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego na bezpłatną konsultację z wykwalifikowaną terapeutką.
 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry