Elektroliza - Elektroepilacja

Monic Studio

Elektroliza zwana również elektroepilacją

Na początek – czym jest elektroliza ?

Jest najbardziej sprawdzoną i skuteczną metodą trwałego usuwania niechcianego owłosienia na całym ciele. Bardzo dobrze radzi sobie z owłosieniem powstałym w wyniku zaburzeń hormonalnych np. wąsik, włosy na brodzie, baczki, ale również doskonale sprawdza się w celu upiększenia i komfortu np. epilacja brwi , bikini, nóg a nawet pleców. Elektrolizą można usunąć włosy grube i cienkie, ciemne i jasne oraz siwe. Polega na odpowiednim wprowadzeniu w głąb mieszka włosowego cieniutkiej igły i wykorzystaniu niewielkiego impulsu elektrycznego. Ciepło wytwarzające się wokół igiełki wywołuje zjawisko elektrokoagulacji i niszczy tkanki odpowiadające za wzrost włosa. Po każdym zabiegu włosy odrastają coraz słabsze, aż do całkowitego zniknięcia. Skuteczność elektroepilacji w dużej mierze zależy od doświadczenia specjalisty wykonującego zabieg i od jakości urządzenia.

W naszym salonie do zabiegów elektrolizy wykorzystujemy sprzęt najnowszej generacji – Apilus xCell Pur i Apilus Platinum . Działanie nowej technologii oparte jest na ultraszybkiej częstotliwości 27 MHz, która prowadzi do precyzyjnego niszczenia komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Dzięki temu można też zredukować do minimum liczbę zabiegów niezbędnych do wyeliminowania niechcianego owłosienia. Nasze aparaty dają również możliwość korzystania z różnych nowoczesnych i skutecznych technik elektroepilacji takich jak: picoflash, multiplex, omniblend i multiblend. Mogą Państwo być pewni, że w Monic Studio zapewnimy pełne bezpieczeństwo. Do zabiegów używamy jednorazowych, sterylnych igieł.
Zabiegi elektrolizy wykonuje Pani Elżbieta, która specjalistyczny kurs ukończyła w Montrealu i pracowała tam przez prawie 20 lat oraz Pani Magda, która również służy klientkom swoim już kilkuletnim doświadczeniem.
Zapraszamy na bezpłatną konsultację do naszego salonu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i szczegółowo opiszemy przebieg zabiegu.
Serdecznie zapraszamy. 

Elektroepilacja - elektroliza w Monic Studio

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

MONIC STUDIO

ul. Konstancińska 2 | Warszawa-Sadyba
Galeria Mokpol, I piętro, lok. U-20

Telefon

+48 22 42 42 716
+48 790 235 235

Godziny otwarcia

Pon.-Pt: 9:00-20:00
Sob.: 9:00-15:00