Elektroepilacja - Monic Studio | Salon kosmetyczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Kosmetyka twarzy
elektroepilacja

Elektroepilacja (elektroliza) – usuń niechciane włoski z twarzy


Elektroepilacja jest najbardziej sprawdzoną i skuteczną metodą trwałego usuwania owłosienia szczególnie w okolicy twarzy - wąsik, broda, brwi oraz jako wykończenie depilacji laserowej. Elektrolizą można usunąć włosy ciemne i jasne, grube i cienkie. Polega na odpowiednim wprowadzeniu w głąb mieszka włosowego cieniutkiej igły i wykorzystaniu niewielkiego impulsu elektrycznego. Ciepło wytwarzające się wokół igiełki wywołuje zjawisko elektrokoagulacji i niszczy tkanki odpowiadające za wzrost włosa. Po każdym zabiegu włosy odrastają coraz słabsze aż do całkowitego zniknięcia.
Skuteczność elektroepilacji w dużej mierze zależy od doświadczenia specjalisty wykonującego zabieg i od jakości urządzenia.


W Monic Studio posiadamy aparat Apilus xCell Pur, który jest najbardziej nowoczesnym aparatem znajdującym się na rynku międzynarodowym oraz Apilus Platinum Pure.
Dzięki ultraszybkiej częstotliwości 27 MHz ciepło wytwarzane w mieszku włosowym pozwala na bardzo precyzyjne niszczenie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa. Tak wysoka częstotliwość pozwala również na ewidentne zmniejszenie liczby zabiegów potrz ebnych do pozbycia się niechcianego owłosienia.
Impulsy mogą być przekazywane nawet w tysięcznych częściach sekundy co zdecydowanie sprzyja polepszeniu komfortu klientki.

Aparat Apilus xCell Pur pozwala na wykorzystanie różnych najnowocześniejszych technik elektroepilacji jak np. picoflash, multiplex, omniblend i multiblend, zapewniając nieporównywalną skuteczność zabiegów.

W naszym salonie kosmetycznym do zabiegów używamy wyłącznie jednorazowych, sterylnych igieł. W trakcie bezpłatnej konsultacji postaramy się jak najdokładniej wyjaśnić zabiegi i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

W Monic Studio na Sadybie elektrolizę wykonuje pani Elżbieta, która wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w pracy tą metodą zdobyła w Kanadzie.
Dbamy o komfort i dyskrecję.
 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry