facebook

Strona główna - Monic Studio | Salon kosmetyczny

Przejdź do treści

Menu główne:

Blog

Cover Image

Czy masaż podciśnieniowy to dobry sposób na celulit?

Cellulit to zmiany w tkance podskórnej. Głównie występuje na biodrach, brzuchu, udach, pośladkach to tam gromadzi się najwięcej tkanki tłuszczowej. Resztki wody, które zalegają w tkankach, tworzą skórkę pomarańczową, czyli cellulit. Objawia się nabrzmiała pofałdowana skóra, w miejscach, gdzie tkanka tłuszczowa jest grubsza. Główną przyczyną jest bezruch, nadwaga oraz spożywanie dużej ilość węglowodanów jak również żywności zawierającej konserwanty.

Więcej

Cover Image

Jak pozbyć się z ciała niechcianego owłosienia?

Gładkie ciało to marzenie wielu z nas i szukamy skutecznych metod i technik, które pomogą nam je osiągnąć. W zależności od części ciała, z której chcemy usunąć niechciane owłosienie, możemy wybierać mniej lub bardziej inwazyjne metody.

Więcej

Cover Image

Czy zabieg przekłucia uszu jest bolesny?

Małe dziewczynki często tuż po narodzinach bądź po ukończeniu pierwszego roku życia otrzymują w prezencie piękne, złote bądź srebrne kolczyki. Niektórzy rodzice postanawiają przebić im uszy już wkrótce później bądź czekają z tą decyzją kilka lat. W wieku 4-5 lat zazwyczaj małe księżniczki zaczynają same pytać o zrobienie dziurek w uszach. Pojawia się wówczas pytanie: czy i gdzie najlepiej przebić uszy? Jak to zrobić, aby było jak najmniej bolesne? I czy ten zabieg w ogóle jest bolesny?

Więcej

Cover Image

Dlaczego elektroepilacja jest skuteczniejsza od lasera?

Usuwanie zbędnego owłosienia to jedna z obowiązkowych czynności pielęgnacyjnych, jakie wykonują kobiety. Są różne metody depilacji, jednak coraz więcej pań szuka wygodnych i trwałych rozwiązań.

Więcej

Cover Image

Dlaczego pasta cukrowa to dobry środek depilacyjny?

Pasta cukrowa to jedna z najpopularniejszych metod eliminowania niechcianego owłosienia z nóg, twarzy, pach oraz okolic bikini, którą kobiety stosują już od wieków.

Więcej

Cover Image

Witamy na blogu!

Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

Więcej

 
Monic Studio | Salon Kosmetyczny | czynne: pon - pt. 9.00 - 20.00, sob. 9.00 - 16.00
strzałka do góry